glitz8glam.com ОСНОВНІ НОВИНИ 2022 Сіднейський велосипедний маршрут

Сіднейський велосипедний маршрут


Сіднейський велосипедний маршрут

про шлях

Велосипедний курс – це фактично велосипедна доріжка, розділена від механізованого трафіку відвідувачів веб-сайту, а також присвячена їзді на велосипеді або навіть показаному пішоходам або навіть іншим немоторизованим особам. У США велосипедний курс у деяких випадках охоплює обговорювані курси використання, «багатофункціональний курс» або навіть «велосипедний курс курсу III» насправді є плавним курсом, який фактично був призначений для використання велосипедистами на відкритому повітрі проїжджої частини громади. Він може або навіть не має перегородки або навіть червоної смуги, щоб уникнути аварій. У Великобританії спільна пішохідна доріжка або навіть багатофункціональна траса фактично призначена для використання всіма пішоходами та велосипедистами.

саме там, де потрібно їздити на велосипеді

1. Centennial Park

Більше 700 000 байкерів відвідують Centennial Playground щороку. Це не несподіване уявлення про паркові зони, які включають домашні зони, а також місця відпочинку, що охоплюють 360 гектарів на території Сіднея.

Ігровий майданчик фактично доступний для байкерів, які приїжджають від світанку до заходу сонця щодня протягом року. У будь-який наданий час ви, швидше за все, знайдете різноманітні тарифи на доріжки ігрового майданчика – від учнів до байкерів-спеціалістів. Marvelous Steer – це насправді 3500-метрова лазівка ​​навколо ігрового майданчика, яка включає рівний, присвячений велосипедний курс, який розділений ордами байкерів на конях у цьому місці.
Centennial Playground насправді має велодоріжку для учнів, яка фактично збирається далеко від проїжджої частини. Він розташований поруч із дитячим ігровим майданчиком, а також місцем для барбекю, що робить його ідеальним для домашніх поїздок.

2. Harbour Bridge to ANZAC Bridge

Велосипедна дорога Kent Road проходить між 2 найвідомішими мостами міста. Ця 2600-метрова доріжка пройде байкерів через 2 найбільш впізнавані місця Сіднея – Sydney Harbor ANZAC Connect and Connect. Насправді це досить проста поїздка, яка захищена від страшного трафіку відвідувачів веб-сайту. Починається біля підніжжя порту Harbour Connect на північному узбережжі. Після поїздки по культу, веб-сайт курсу прямує до велосипедної доріжки Кент-роуд. Звісно, ​​звідти байкери підключаються до метушливого постачальника західної сторони, а також перетинають Pyrmont Connect.

3. Birkenhead Point to Rozelle

Gulf Operate насправді довгий час був улюбленим ентузіастами фізичного здоров’я та фітнесу, які бігають уздовж внутрішнього західного узбережжя. Семикілометрова траса, що тягнеться від Біркенхед Індікат Розелле, також має фактично велосипедну доріжку. Ця межа Iron Nook поглинає гребний клуб UTS-Drummoyne, а також весляри користуються приголомшливою затокою рано вранці. Gulf Operate проходить через різні парки, а також свіжі зони, які пропонують відвідування решти, на додаток до фітнес-терміналів і фітнес-терміналів.

4. Narrabean Lagoon Multi-use Trail

Цей семикілометровий шлях насправді про Наррабін-мілковин – відомий розважальний район на північному узбережжі Сіднея, який приймає більше 1000 гостей сайту. ]Додаткові 2500 метрів фактично в даний час фактично вносяться до монітора. Це, безумовно, дозволить байкерам обійти всю мілководдя.

5. Sydney Olympic Park

Sydney Olympic Playground насправді знаходиться в 25 хвилинах їзди на захід від міської території в Хоумбуші, а також має понад 35 кілометрів безпечних велосипедних доріжок. У байкерів фактично є вибір з 3 колекторів, які відрізняються проблемою, а також діапазоном від 5,500 метрів до 12 кілометрів. А також у Bicentennial Playground є спеціальний велосипедний курс для дітей. Велосипедистам також надається можливість створювати своє власне сафарі з візерунками – ліпити трасу за допомогою спеціальних велосипедних доріжок Сіднейського Олімпійського парку. Байбайкери носять свій особистий велосипед або навіть наймають велосипед, який вибирає з гори, звичайну їзду, а також дитячі велосипеди.